junge huebsche mutter trainiert ihren koerper gemeinsam mit ihrem 7 monate alten baby

Mama i bobas – fitness dla mam z dziećmi

Mama i bobas to nie jest zwykły fitness. Mama i bobas to idealna forma ćwiczeń dla każdej mamy, która chce zadbać o siebie, a także pogłębiać więź z dzieckiem. Zajęcia podzielone są na 2 części: część dla mam, podczas której dbamy o formę i kondycję, oraz część dla dzieci, w której nie tylko rozwijamy sprawność mam, lecz również wspieramy ogólny rozwój dziecka.
Trening nastawiony jest na budowanie i rozwijanie sprawności wszystkich grup mięśniowych, które szczególnie uległy osłabieniu podczas porodu. Dla młodszych uczestników to z kolei wspaniała zabawa, podczas której poznają nowe formy ruchu i nawiązują nowe przyjaźnie z innymi dziećmi. Zajęcia są w pełni bezpieczne dla maluszków, które potrafią już samodzielnie trzymać główkę i są spragnione nowych wrażeń.
Mama i bobas pomogą Ci zatem nie tylko zadbać o siebie, ale pozwolą też na wymianę doświadczeń z innymi mamami. Jeśli więc do tej pory nie mogłaś trenować, bo nie miałaś z kim zostawić dziecka, właśnie znalazłaś idealne rozwiązanie dla siebie. Przyjdź i przekonaj się sama, ile radości daje fitness z dzieckiem.
Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godz. 10.30-11.15 (ruszamy 23.05.2016)
Mała, kameralna grupa.
Zapraszamy do zapisów. Ilość miejsc ograniczona.

To Top