mala_piwnica2

Spotkanie dla dzieci – czytanie i malowanie wierszy i baśni.

Serdecznie zapraszamy dzieci i ich rodziców do udziału w drugim spotkaniu z cyklu” Gałązka z Drzewa słońca” które odbędzie się 11 czerwca w godz 10.30-12.30. Wstęp wolny!
 
„Gałązka z drzewa słońca” to propozycja cyklu spotkań: głośnego czytania wierszy i baśni dla dzieci 4-10 lat wybitnego, nie żyjącego już polskiego poety i tłumacza, żołnierza Powstania Warszawskiego, twórcy związanego z Żoliborzem Jerzego
Ficowskiego oraz malowania wizji z wyobraźni inspirowanych muzyką na żywo, twórczością, poezją poety.
 
Spotkania-koncerty odbywać się będą cyklicznie i będą miały rodzaj twórczego familijnego warsztatu. Stały schemat organizacyjny jednego spotkania będzie zawierał trzy części: w pierwszej czytanie baśni, w drugiej czytanie wierszy, w trzeciej malowanie różnymi technikami plastycznymi pod okiem malarki i animatorki Aleksandry Gałaj i prowadzących warsztat – wizji wierszy i historii usłyszanych.
 
Gospodarzami stałymi spotkań będą: córka Poety Anna Ficowska – Teodorowicz – psycholog, Aleksandra Gałaj aktorka, plastyczka, animatorka i lalkarka odpowiedzialna za część plastyczną spotkań, Anna Bojarska aktorka, lalkarka, pedagog, pieśniarka i autorka pomysłu, Marek Urbański aktor współreżyser spotkań-koncertów-plenerów i zapraszani goście na każde spotkanie inni – gość muzyczny grający na żywo wobec dzieci.
 
Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!
 
Obowiązuje punktualność – po rozpoczęciu już spotkania, nie będzie możliwości wejścia do kawiarni.
To Top