Two little children - cute curly toddler girl and a funny baby boy, brother and sister playing music, having fun with colorful xylophone and flute at a window; kids early development class

Dzień tygodnia: Piątek

Godzina: 10.30-11.15 

Koszt: 37 zł jednorazowo lub karnet 130 zł (4 wejścia przez 5 tygodni).

Logorytmika

Logorytmika to zajęcia podczas których łączymy rytmikę z elementami terapii logopedycznej, na które składa się szereg ćwiczeń muzyczno-ruchowych.

Są przeznaczone dla dzieci w wieku od 1,5 roku do 2,5 lat.

Zajęcia obejmują ćwiczenia słuchu fonematycznego, ćwiczenia usprawniające aparat mowy, prawidłowy oddech, ćwiczenia rozluźniające ciało, ćwiczenia utrwalające prawidłową wymowę poszczególnych głosek.Towarzysząca na zajęciach muzyka nakłaniała do ruchu, który rozładowuje napięcie fizyczne i psychiczne dziecka.

Logorytmika jest pozytywną formą spędzania czasu, a zajęcia prowadzone w formie zabawy, przynoszą nie tylko wiele korzyści i radości. Doskonale wiemy, że zabawa jest równie ważna jak rozwój,jednak dla maluszków najważniejsza jest bliskość rodziców, dlategow zajęciach uczestniczą zarówno dzieci jak i rodzice.

Jestem absolwentką pedagogiki edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz terapii pedagogicznej wraz ze wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka. Obecnie studiuję logopedię.Ukończyłam certyfikowane szkolenia z Logorytmiki.Do zobaczenia w Qlce – Kasia.

Dla kogo? Dla maluchów w wieku 1,5-2,5 lat wraz z opiekunami.

Czas trwania zajęć: 45 minut

Kalendarz zajęć
To Top