JAK WSPIERAĆ POCZUCIE KOMPETENCJI U DZIECKA?

Warsztaty dla rodziców 2-4 latków to cykl spotkań dla rodziców, którzy chcą rozwijać się w tej wyjątkowej roli, wymieniać się doświadczeniami z innymi rodzicami, a także zasięgnąć porady specjalisty.

Podczas spotkań będziemy poruszać zagadnienia dotyczące stawiania granic, radzenia sobie z nową sytuacją jaką jest pojawienie się rodzeństwa, uczenia dzieci samodzielności i poczucia kompetencji, a także będziemy poruszać bieżące tematy zaproponowane przez uczestników.

Spotkania są tworzone dla rodziców i przez rodziców, dlatego tematy będziemy dostosowywać do potrzeb odbiorców i razem z nimi rozwijać wskazane zagadnienia.

Tematem pierwszego spotkania będzie wspieranie poczucia kompetencji u dzieci.

Jak pomóc dziecku usamodzielniać się będąc obok? Jak radzić sobie z trudnymi emocjami i chęcią robienia wszystkiego samemu? Jak pozostać w zgodzie ze sobą przy próbach samodzielności? Na te i inne pytanie będziemy wspólnie szukali odpowiedzi podczas warsztatów.

Koszt 50 zł/osoba lub 60 zł/para.

Zapisy w kawiarni, telefonicznie lub mailowo.

Spotkanie poprowadzi:
Małgorzata Owczarek – psycholog dziecięcy specjalizujący się w rozwoju psychicznym dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Pracuje w poradni psychologiczno-pedagogicznej prowadząc treningi terapeutyczne dla dzieci oraz zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wieku 2-4 lata.

Warsztat odbędzie się 7.04 w godz. 17.00-19.30

lub 8.04 w godz. 9.00-11.30.

Zapraszamy do zapisów. Ilość miejsc ograniczona.

To Top