Zobacz warsztaty i zajęcia dla rodziców

Uzyskaj wskazówki, porady i wskazówki dla rodziców od ekspertów — na tematy takie jak pewność siebie, dyscyplina, relacje rodzinne i inne.
Oferta dla rodziców

Jako rodzic chcesz dać swojemu dziecku przewagę, jeśli chodzi o edukację. Edukacja domowa nie jest już tabu w dzisiejszym świecie i wielu rodziców wysyła swoje dzieci na zajęcia lub warsztaty w czasie wolnym. Nie jest zaskoczeniem, że istnieje tak wiele wspaniałych instytucji edukacyjnych dla rodziców i ich dzieci, którzy mieszkają w jednym gospodarstwie domowym. Korzyści płynące z edukacji domowej nie mogą być ignorowane.

Rodzice mogą znaleźć mnóstwo opcji, jeśli chodzi o zajęcia, warsztaty i korepetytorów. Podczas gdy większość zajęć wychowawczych skupia się na czytaniu, pisaniu i arytmetyce, inne kursy obracają się wokół takich tematów jak języki obce czy programowanie komputerowe. Oto lista niektórych z najlepszych zajęć i warsztatów dla rodziców.

Rodzice często czują się pod presją znalezienia "idealnego" miejsca, w którym ich dziecko będzie realizowało swoje zajęcia pozaszkolne. Wiele z tych opcji może być bardzo drogich. Jednak nie każdy może sobie pozwolić na wysłanie swojego dziecka do drogiej szkoły prywatnej.

Na szczęście istnieje wiele niedrogich i bardzo korzystnych zajęć i warsztatów dla rodziców. Zajęcia te mogą w znacznym stopniu pomóc rodzicom w zapewnieniu świetnego startu dla ich dziecka. Mogą one również pomóc rodzicom w lepszym samopoczuciu. Rodzice mogą również korzystać z tych warsztatów i zajęć poprzez łączenie się z innymi rodzicami i dzielenie się swoimi doświadczeniami. Przez większość czasu rodzice mają pełne ręce roboty, więc trudno im nawiązać znajomości w okolicy. Te zajęcia i warsztaty stanowią świetną okazję dla rodziców do poznania innych, którzy są w podobnej sytuacji jak oni.

Warsztaty dla rodziców - korzyści

Oferujemy rodzicom mnóstwo wspaniałych zajęć i warsztatów, które mogą być korzystne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Większość naszych kursów jest oferowana w domu i jest prowadzona przez ekspertów w danej dziedzinie. Rodzice mogą skorzystać z naszych różnych warsztatów i zajęć, które obracają się wokół takich tematów jak:

  • Odżywianie i zdrowe nawyki żywieniowe
  • Kreatywne pisanie i jego zalety
  • Jak wychować kreatywne dziecko
  • Jak wychować szczęśliwe dziecko
  • Języki obce
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem
  • Zarządzanie stresem i sposoby jego redukcji
  • Jak poprawić swoją pamięć
  • Jak poprawić swój związek Posiadamy również wiele usług korepetycyjnych dla rodziców, którzy szukają zindywidualizowanych kursów dla swojego dziecka.

Warsztaty psychologiczne dla rodziców - Jak wychowywać kreatywne dziecko?

Rodzicom często mówi się, żeby "byli kreatywni z dzieckiem", ale co to właściwie znaczy? Jak faktycznie można wspierać kreatywność u dziecka? Kreatywność jest niezbędna dla rozwoju mózgu i umiejętności językowych. Jest również ważna dla rozwoju umiejętności społecznych i umiejętności rozwiązywania problemów.

Kiedy dziecko jest kreatywne, jest bardziej prawdopodobne, że znajdzie zainteresowanie w innych działaniach. Kiedy dziecko jest bardzo kreatywne, potrafi wykorzystać tę umiejętność w wielu codziennych czynnościach. Twórcze dziecko wykazuje większe zainteresowanie szkołą i ma większe szanse na osiągnięcie sukcesu w nauce. Jak więc właściwie wychowujemy kreatywne dzieci? Możesz być zaskoczony, że rodzice nie muszą robić nic wymyślnego ani dramatycznego, aby wychować kreatywne dzieci. W rzeczywistości istnieje wiele prostych rzeczy, które rodzice mogą robić regularnie, a które mogą pomóc we wspieraniu kreatywności u dzieci.