69226175_1522660391209456_4598239270392561664_n

Sensoplastyka

Sensoplastyka ® to wielokolorowy, zapachowy, polisensoryczny obszar możliwości, źródło nieskończonych pomysłów i świetnej zabawy! To „jadalna piaskownica”, w której będziemy sypać, mieszać, lepić, malować, zgniatać, wąchać smakować a przede wszystkim kreatywnie się stymulować!

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY, gdyż pozwolą nam przygotować odpowiednią ilość produktów.

Podczas zajęć wykorzystujemy tylko i wyłącznie bezpieczne produkty spożywcze. Jeśli Twoje dziecko ma stwierdzoną alergię pokarmową, koniecznie nas o niej poinformuj – dostosujemy dla niego odpowiednie produkty dając Wam równe szanse na świetną zabawę :) (w tym celu każdy uczestnik wypełnia otrzymany od nas formularz o Alergiach). Pamiętajcie, że my przygotowujemy indywidualne stanowisko i bezpieczne produkty dla małego Alergika, ale obowiązkiem Rodzica/Opiekuna jest dopilnowanie, by dziecko nie miało styczności z pozostałymi dostępnymi na sali produktami niewskazanymi w danym przypadku.

Pracujemy na ziemi, bez fartuszków na odpowiednio przygotowanej do tego przestrzeni zabezpieczonej folią ochronną.

Na zajęcia zabieramy ręcznik oraz ubranko na zmianę dla dziecka i opiekuna !!! Mile widziane klapki kąpielowe i worek na brudne ubrania 😉

CZEKAMY NA WAS! Będzie brudno, wesoło i znajdziemy w tym sens !!!!

 

Dla kogo? Dla dzieci 1-3 lata wraz z opiekunami.

Czas trwania zajęć: 45 minut

 

 

Kalendarz zajęć

Szczegóły:

Grupa wiekowa: 1-3 lata

Dzień tygodnia: Poniedziałek

Godzina: 10.30-11.15

 

Koszt: 40 zł jednorazowo lub karnet 140 zł (4 wejścia przez 5 tygodni).

To Top