Zapraszamy do organizacji niezapomnianych przyjęć urodzinowych w Klubokawiarni Qlka Cafe.impreza-urodzinowa

Na życzenie organizatorów możemy udostępnić naszym Jubilatom i ich gościom Kawiarnię wraz z Salą zabaw do wyłącznej dyspozycji – na czas trwania przyjęcia urodzinowego (opcja dodatkowo płatna).

Scenariusz przyjęcia dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Jubilatów wraz z rodzicami. Indywidualnie ustalamy szczegóły organizacji oraz poczęstunek.

Współpracujemy z doświadczonymi animatorami, którzy dostosowują swoją ofertę do wieku Jubilata, jego zainteresowań i oczekiwań aby zapewnić jak najlepszą zabawę.

 • Koszt przyjęcia urodzinowego do 10 dzieci to 680 zł (każde następne dziecko liczymy 35 zł/osoba – max możemy zmieścić 20 dzieci) cena zawiera: rezerwację sali urodzinowej na czas 2h,  godzinną zabawę z animatorem (gry i zabawy w Sali urodzinowej), poczęstunek, dekoracje tematyczne i zaproszenia urodzinowe.

  Poczęstunek dla dzieci (do wyboru): świeże owoce (sezonowe), warzywa, ciasteczka owsiane/maślane, chrupki kukurydziane, galaretki, popcorn, krakersiki, żelki, pianki, precelki oraz sok jabłkowy i woda niegazowana – dekoracje (zastawa stołowa) i zaproszenia – rezerwację stolików dla rodziców max 10 osób – powyżej obligatoryjne jest zamknięcie lokalu, koszt 120 zł/h (z uwagi na ograniczoną ilość miejsca i dostępnych stolików)

  Dekoracje tematyczne (do wyboru): Kraina Lodu, Zyg Zak, Piraci, Księżniczki, Peppa, Myszka Miki, Gwiezdne Wojny, Kucyki Pony, Dinozaury, Psi Patrol, Kubuś Puchatek, Strażak Sam, Vaiana, Hello Kitty, zwierzaki…

  Dodatkowe atrakcje dla dzieci płatne dodatkowo do 15 dzieci (powyżej 15 dzieci):

  piniata dla dzieci – 120 zł; malowanie piaskiem 130 zł (150 zł); tworzenie mydełek 100 zł (120 zł); tworzenie przypinek 100 zł (120 zł); tatuaże brokatowe lub malowanie toreb lnianych 13 zł/dziecko; kolorowe warkoczyki – 80 zł; profesjonalne malowanie buziek – 100 zł; zamykanie w bańce mydlanej 100 zł; pokaz magika/iluzjonisty 660 zł; fizyka dla smyka – warsztaty chemiczne i magia z suchym lodem – 150 zł; zabawy z gliną/ceramika – 180 zł; warsztaty z waty cukrowej – 180 zł, balonowe zwierzaki – 60 zł.

   Koszt zamknięcia kawiarni na wyłączność to 120 zł/h.

   Tort przynoszą Państwo we własnym zakresie za okazaniem paragonu.

  Ostateczny koszt przyjęcia ustalany jest indywidualnie w zależności od oczekiwań rodziców oraz przedstawionych propozycji.

Dodatkowy koszt do przyjęcia tematycznego: 60 zł (do 15 dzieci) lub 80 zł (powyżej 15 dzieci).

Przykładowe propozycje urodzin tematycznych:

 • Przez ocean z Vaianą – każda mała dziewczynka chciałaby odkrywać świat oczami Vaiany. Przenieśmy się w świat oceanu i podróży, zaśpiewajmy razem „Pół kroku stąd”, przepłyńmy przez niespokojną wodę. Po drodze napotkamy wiele przeszkód: wydostaniemy się z jaskini Mauiego, przetrwamy burzę, rozpoznamy kolekcję skarbów Tamatoa!
 • Urodziny z Elsą – przenieśmy się do magicznego świata lodu. Będziemy bawić się w mrożącego berka, odgadywać lodowe zagadki, a czarów Elsy użyjemy do zamrażania uczestników imprezy. Aby przywrócić lato w królestwie Arendelle, wraz z Anną wyruszymy w niebezpieczną podróż, podczas której czeka nas wiele zadań. A może macie ochotę na lodowy makijaż?
 • Gwiezdne Wojny – międzygalaktyczna wojna to jest to! Zaczniemy od krótkiego quizu wiedzy na temat Gwiezdnych Wojen i przyjmiemy galaktyczne imiona, a za pomocą miecza świetlnego zostaniemy mianowani na gwiezdnych wojowników. Sprawdzimy naszą zręczność z mistrzem Yoda, pokonamy niebezpieczny wyścig z Lukiem Skywalkerem i stoczymy wojnę klonów, aby na koniec użyć wszystkich naszych mocy i pokonać Lorda Vadera. Myślicie, że balonowe miecze mogą nam w tym pomóc?
 • Gryffindor do boju – zapraszamy fanów Harrego Pottera, zaczniemy na peronie 9 i 3/4. Będziemy uczyć się latać na miotle i przygotujemy magiczny wywar ze Snapem. Dzięki księdze Hagrida dowiemy się czegoś o tajemniczych roślinach, a z Harrym, Hermioną i Ronem za pomocą peleryny niewidki dostaniemy się do Zakazanego Lasu. Nie zabraknie też zagadek, niekończących się map oraz tworzenia własnych wróżek z rogu jednorożca!
 • Lego dla prawdziwych konstruktorów – urodziny idealne dla małego klockomaniaka! Klocki, klocki i jeszcze raz klocki! Proste, o różnych kształtach, drewniane i własnoręcznie wykonane. Wspólnie stworzymy bazę, poznamy wszystkich bohaterów Lego i zbudujemy wysoką wieżę!
 • Trollowe szaleństwo – kolorowe włosy z brokatem, a do tego szalony tapir aż do nieba? Wcielimy się w Poppy i wspólnie odśpiewamy i zatańczymy szalone trollowe pląsy. Odkryjemy paskudną krainę Bergenów, pokonamy wiele przeszkód i rozwiążemy zagadki, aby uratować naszych przyjaciół!

 

 • Piracka batalia – czy widzieliście kiedyś prawdziwego pirata? Najpierw wymyślimy pirackie imiona, każdy jest silny, skoczny i zręczny, dlatego przejdziemy ćwiczenia sprawnościowe. Poznamy Waszą orientację w terenie, znajomość mapy i umiejętność skradania się. Jeśli macie ochotę to zużyciem balonowych mieczy stoczymy pojedynek na morzu.
 • Dookoła świata – jesteś małym odkrywcą? Uwielbiasz podróżować? Będziemy się razem świetnie bawić! Przy użyciu kolorowej chusty poznamy znaczenie kolorów w różnych zakątkach świata, zmienimy ją w ocean atlantycki! Nauczymy się kilku słów w języku suahili, sprawdzimy Waszą wiedzę o innych kulturach. Spróbujemy rozpoznać na mapie kilka państw, a jeśli chcecie na Waszych buziach powstaną kolorowe flagi!
 • Olimpiada sportowa – przysiad, pompki, podskok i klaśnięcie! Zaczynamy rozgrzewkę przed najlepszymi i najtrudniejszymi zawodami na świecie. Przeciąganie liny, skoki w workach, wyścigi z jajkiem, skok w dal i rzut do celu to tylko część zabaw. Jesteście gotowi?
 • Bystrzaki – A może chcielibyście poznać tajniki pracy detektywa? Czeka na Was mnóstwo rebusów i zagadek, zrobimy test spostrzegawczości i sporządzimy odciski palców. A portret rysunkowy pomoże nam rozwiązać sprawę zaginionej skarpetki. Jeśli jesteście uważni a kamuflaż nie jest Wam obcy to zapraszamy do zabawy.
 • Balonowa przygoda – balonowa przygoda to oferta dla najmłodszych dzieci. Na naszej imprezie pojawią się setki kolorowych balonów! Na kolorowej chuście spróbujemy wraz z nimi odkrywać kolory, spróbujemy sił w balonowej wyliczance i będziemy uciekać przed łowcą dmuchanych baniek. Gotowi na balonową batalię?
 • W świecie zwierząt – z pomocą kolorowej chusty nauczymy się łowić ryby, poznamy groźnego rekina aby z morskiego świata przenieść się do ZOO. Spróbujemy dopasować odciski łap do zwierząt i nauczymy się wydawać odgłosy zwierząt. Jeśli chcecie, na Waszych buźkach pojawią się kolorowe koty i łaciate pieski.

GALERIA:

To Top