Na każde zajęcia obowiązują zapisy! 

Ilość miejsc ograniczona!

plastyka-smyka-2

Plastyka Smyka

Zajęcia, podczas których dzieci będą wykorzystywać różnorodne techniki plastyczne, rozwijać swoją kreatywność i świetnie się przy tym bawić.

Podczas każdego spotkania będziemy korzystać z innych, bezpiecznych dla dzieci pomocy plastycznych, także tych pochodzenia naturalnego.  

Zajęcia mają na celu: rozwijanie sprawności małych rączek: lepienie, malowanie, klejenie, „mazanie się” i brudzenie!; eksperymentowanie i odkrywanie różnych faktur, struktur i technik plastycznych; jak najwięcej czystej radości tworzenia, jak najmniej sztywnych reguł podczas tworzenia pracy plastycznej; wspieranie kreatywności i pomysłowości; usprawnianie narządów zmysłów; wszystko, co nasze dzieciaki kochają najbardziej, ale nie zawsze pozwalamy im na to w domu!

 

Dla kogo? Dla dzieci w wieku 1-2 lata.

Koszt: 36 zł jednorazowo lub karnet 120 zł (4 wejścia przez 5 tygodni).

 

Dzień tygodnia: Czwartek

Grupa 1-2 lata – 11.30-12.15

 

Przeczytaj więcej

Qlkowe przedszkolaki zajęcia adaptacyjne

Zajęcia, podczas których każdy maluch może się poczuć jak prawdziwy przedszkolak!

Podczas każdego spotkania czekają na nas: zajęcia angażujące wszystkie zmysły, poszerzające wiedzę o otaczającym nas świecie, wspierające rozwój społeczny i poznawczy; wesołe zabawy ruchowe i muzyczne, granie, tańcowanie i śpiewanie; wspólne drugie śniadanie, jedzone w towarzystwie kolegów i koleżanek; ciekawa praca plastyczna nawiązująca do tematu zajęć. Zajęcia mają za zadanie ułatwić dziecku późniejszy start w przedszkolu. Mają stałą strukturę, która przypomina dzień przedszkolny. Nie zabraknie również czasu na swobodną zabawę z rówieśnikami.

Dla kogo? Dla dzieci 2 – 3 lata. Dzieci początkowo biorą udział w zajęciach wraz z opiekunami, po czasie adaptacji jest możliwość zostawienia dziecka pod opieką osoby prowadzącej.

Czas trwania zajęć: 1,5 h

Koszt: 46 zł jednorazowo lub karnet 160 zł (4 wejścia przez 5 tygodni).

 

Dzień tygodnia: Poniedziałki

Godzina: 09.45-11.15

 

Dzień tygodnia: Wtorki

Godzina: 09.45-11.15

 

Dzień tygodnia: Czwartki

Godzina: 09.45-11.15

 

Przeczytaj więcej

sensoryka-smyka2

Sensoryka Smyka

Zajęcia tematyczne angażujące 7 zmysłów (wzrok, słuch, węch, smak, dotyk oraz równowagę i czucie głębokie). Podczas wesołych zabaw będziemy wspierać rozwój naszych maluchów, a także stwarzać im możliwość do nawiązania pierwszych kontaktów z rówieśnikami i dawać przestrzeń do odkrywania i doświadczania świata.

Podczas zajęć będzie turlanie po dywanie, zabawy w poduszkach, bujanie w kocu i chuście animacyjnej, ale też: granie i śpiewanie, wąchanie i smakowanie oraz zabawy z różnymi fakturami, kolorami i kształtami. Nie zabraknie również  ulubionych przez maluchów zabaw przy muzyce, piosenek  oraz masażyków.

Dla kogo? Dla maluszków w wieku 12-24 miesiące wraz z opiekunami.

Czas trwania zajęć: 45 minut

Koszt: 36 zł jednorazowo lub karnet 120 zł (4 wejścia przez 5 tygodni).

 

Grupa wiekowa: 1-2 lata

Dzień tygodnia: Wtorek

Godzina: 11.30-12.15

 

Przeczytaj więcej

Gordonki

Zajęcia polegają na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka głównie za pomocą śpiewu. Ich głównym celem jest rozwój zdolności muzycznych i kształtowanie języka muzycznego, a za ich pomocą wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka.

Dla kogo? Dla maluchów w wieku 4-24 miesiące wraz z opiekunami.

Czas trwania zajęć: 45 minut

Koszt: 36 zł jednorazowo lub karnet 120 zł (4 wejścia przez 5 tygodni).

 

Dzień tygodnia: Środa

Godziny:

10.00-10.45 (grupa 4-12 mcy)

11.00-11.45 (grupa 12-24 mcy)

 

Przeczytaj więcej

barwy-muzyki-pierwsze-kroki

Pierwsze Kroki – Barwy Muzyki

Muzyczne zajęcia grupowe. Idealnym początkiem przygody z muzyką są zajęcia umuzykalniające, na których gramy na prostych instrumentach, czytamy rytmy i słuchamy klasyki. Bazując na autorskich piosenkach Colourstrings, uczymy się śpiewać i bawimy się w muzyczne zabawy. Kilka razy w ciągu roku szkolnego odwiedza nas gość specjalny, który prezentuje swój instrument. Dzięki temu dziecko może spróbować swoich sił w grze na flecie, skrzypcach, gitarze czy wiolonczeli. Na koniec każdego semestru organizujemy lekcje pokazowe dla rodziców. Dzieci prezentują wtedy swoje ulubione piosenki i zabawy. Jest to okazja do porozmawiania z nauczycielem o predyspozycjach dziecka do gry na instrumencie.

Dla kogo? Dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Czas trwania zajęć: 45 minut

Koszt: 130 zł/miesiąc.

ZAPISY: Barwy Muzyki 790 528 028

Barwy Muzyki to jedyna Polsce szkoła, która uczy dzieci znaną w krajach skandynawskich i w Wielkiej Brytanii metodą Colourstrings. Indywidualne podejście do ucznia, zapewni Twojemu dziecku niekonwencjonalną naukę gry na instrumencie połączoną z dobrą zabawą! Musisz wiedzieć, że naszym celem nie jest kreowanie mistrzów. Chcemy, żeby nasze dzieci pozostały dziećmi! Dla małego człowieka nauka gry na instrumencie jest dużym wyzwaniem i kolejnym obowiązkiem, ale MY staramy się z tego obowiązku zrobić prawdziwą przyjemność.

 

Dzień tygodnia: Poniedziałek

18.00-18.45 – 4-6 lat

 

Dzień tygodnia: Czwartek

17.00-17.45  – 3-4 lata

18.00-18.45 – 5-6 lat

 

 

Przeczytaj więcej

qlkacafe-judo

Funny Judo

Zajęcia prowadzone są w formie ćwiczeń ogólnorozwojowych, zabaw z elementami Judo, które wprowadzane są stopniowo i dostosowane są do grupy wiekowej.  Uczymy młodych sportowców jak poprawnie upadać, by nie zrobić sobie krzywdy.

Dla kogo? Dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Czas trwania zajęć: 30 minut

Koszt: 36 zł jednorazowo lub karnet 120 zł (4 wejścia przez 5 tygodni).

 

Dzień tygodnia: Środa

18.00-18.30 (grupa 3-4 lata) – grupa początkująca

18.30-19.00 (grupa 5-6 lat) – grupa zaawansowana

 

Przeczytaj więcej

tanczace-brzdace3-jak-zmniejszyc-fotke_pl

Tańczące Brzdące

Zajęcia ruchowe dla dzieci 1,5 – 3,5 lat wraz z opiekunami.

Podczas przygody z tańcem dzieci poznają podstawowe kroki i figury taneczne, które prowadzone są w formie radosnej zabawy. 

Każdy układ tańczony jest do znanych i uwielbianych przez dzieci utworów.

Taniec walczy z wadami postawy i działa na rozwój wyobraźni, wyrabia poczucie rytmu i słuch muzyczny, a także rozwija koordynację ruchową. 

Zapraszamy do wspólnej zabawy.Dzieci uczestniczą w zajęciach w wygodnych, sportowych strojach wraz z rodzicami.

Dla kogo? Dla dzieci w wieku 1,5-3,5 lat.

Czas trwania zajęć: 30 minut

Koszt: 36 zł jednorazowo lub karnet 120 zł (4 wejścia przez 5 tygodni).

 

Dzień tygodnia: Wtorek

Godziny: 17.00-17.30 Grupa wiekowa: 1,5-2,5 lat

Godziny: 17.30-18.00 Grupa wiekowa: 2,5-3,5 lat

 

Dzień tygodnia: Piątek

Godziny: 11.30-12.00 Grupa wiekowa: 1,5-2,5 lat

 

Przeczytaj więcej
To Top